Series
Ratings
89
The Hunting WivesRated ★ 2.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
SirensRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
A Model FamilyRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0