Movies
Ratings
631
Project Hail MaryRated ★ 4.0
A ProphetRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Death of StalinRated ★ 2.0
The Last DuelRated ★ 4.5