Movies
Ratings
241
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 5.0
AnnetteRated ★ 4.5