Movies
Ratings
22
4 Months, 3 Weeks and 2 DaysRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Betty BlueRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
MommyRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 4.5