Series
Ratings
61
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0