Series
Ratings
31
The BequeathedRated ★ 3.0
Blue BoxRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5