Movies
Ratings
491
The Day He ArrivesRated ★ 4.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0
ColossalRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 4.0
Witching & BitchingRated ★ 0.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 1.5