Movies
Ratings
173
Despicable MeRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0