Movies
Ratings
38
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The CovenantRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
PushRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0