Movies
Ratings
1053
TampopoRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FixedRated ★ 2.5
When This Summer is OverRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
The FriendsRated ★ 4.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
The Red TurtleRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
Prince of BroadwayRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
Vive L'AmourRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0