Movies
Ratings
963
Blue ValentineRated ★ 4.5
To My RiverRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Oh Lucy!Rated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5- A Day In SummerRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0