Movies
Ratings
177
Coyote UglyRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Smurfs 2Rated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5