Movies
Ratings
511
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Hijra in BetweenRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
We Own the NightRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
Good TimeRated ★ 4.5
ReptileRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Pain & GainRated ★ 3.0
The 12th ManRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0