Movies
Ratings
224
Project Hail MaryRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0
Lorena Light footed WomanRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.0