Movies
Ratings
957
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.5
SiratRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
The Girl with the NeedleRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0