Movies
Ratings
433- Whispering WaterRated ★ 1.5
Crime 101Rated ★ 2.0
Vicious FunRated ★ 2.5
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 2.0
RubberRated ★ 1.5
Inner SensesRated ★ 2.0
Twelve Children Who Want to DieRated ★ 2.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.0
Teki ComethRated ★ 2.5
The MachinistRated ★ 4.0
Adventures of Electric Rod BoyRated ★ 0.5
BakudanRated ★ 4.0
Pompo: The CinéphileRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.5
Bullet BalletRated ★ 2.0
Method ActingRated ★ 2.5
Shadow In The CloudRated ★ 2.0
RougeRated ★ 2.0
North by NorthwestRated ★ 3.0