Series
Ratings
378
Brush Up LifeRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Run with the WindRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.0- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 1.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0