Movies
Ratings
2309
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
Resident Evil: Welcome to Raccoon CityRated ★ 3.0
The Tomorrow WarRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
The Hudsucker ProxyRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The Good LiarRated ★ 3.0
The OutpostRated ★ 4.0
MosulRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0