Series
Ratings
41
The Silent SeaRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 1.5
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.0
Terrace House: Tokyo 2019-2020Rated ★ 3.5
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 3.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- IslandRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.5