Movies
Ratings
406- My Life is MineRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 5.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- For the Mourning of a MourningRated ★ 3.5
Laal Singh ChaddhaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.0
With Hasan in GazaRated ★ 2.5
My Armenian PhantomsRated ★ 4.5
New BeginningsRated ★ 3.5- ConatusRated ★ 3.0
Man of WillRated ★ 1.0
Into the StormRated ★ 1.5
My DictatorRated ★ 2.5
Battle of JangsariRated ★ 1.5
Inseparable BrosRated ★ 1.0