Movies
Ratings
152- D-WarRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 2.5