Series
Ratings
17
New HeartRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Small Island.Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0