Movies
Ratings
452
Batman BeginsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 0.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 1.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
How to Be SingleRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0