Series
Ratings
19
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0