Series
Ratings
225
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0