Series
Ratings
15
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Goodbye SoloRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0