Movies
Ratings
469
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Children's TrainRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Six Triple EightRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5