Movies
Ratings
1218
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tsunaida Kizuna-henRated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 3.0
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Ketshu-henRated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.0