Series
Ratings
164- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Between Him and HerRated ★ 3.5