Movies
Ratings
138
Way Back HomeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 5.0
11 A.M.Rated ★ 2.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0