Movies
Ratings
85
A Girl & Her Guard DogRated ★ 3.5
My Special OneRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 5.0
A Girl on the ShoreRated ★ 0.5
Yasuko, Songs of Days PastRated ★ 2.5
Ura Aka-L'AventureRated ★ 0.5
The End of the Pale HourRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 5.0
Silent LoveRated ★ 2.0
Call BoyRated ★ 0.5
FutonRated ★ 0.5
Unlock Your HeartRated ★ 3.0- Make a Bow and KissRated ★ 2.0
Please Excuse My Younger BrothersRated ★ 4.5
And Yet, You Are So SweetRated ★ 3.5
It Takes More Than a Pretty Face to Fall in LoveRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
My Love Story with Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Babanbabanban VampireRated ★ 3.5
Love and LiesRated ★ 2.5