Movies
Ratings
121
Dark NunsRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 0.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
But I'm a CheerleaderRated ★ 4.5
Pat & MatRated ★ 4.5
FoodRated ★ 4.0
Darkness, Light, DarknessRated ★ 4.0
AliceRated ★ 4.0
Chainsaw MaidRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Joy RideRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
K-On! The MovieRated ★ 4.0- Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Noroi: The CurseRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0