Movies
Ratings
51
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 1.0