Series
Ratings
198
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 1.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0