Movies
Ratings
660
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0- Halo The Fall of ReachRated ★ 2.0
ChefRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
The RundownRated ★ 2.0
The Road to El DoradoRated ★ 2.0
GremlinsRated ★ 2.0
Mars Attacks!Rated ★ 2.5
HookRated ★ 2.5
AntzRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.5
BladeRated ★ 3.0
DreamcatcherRated ★ 2.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5