Movies
Ratings
50
The Call of the WildRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0