Movies
Ratings
1095
After the StormRated ★ 4.0
Speak No EvilRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Two LoversRated ★ 3.5
Enough SaidRated ★ 4.0
Certain WomenRated ★ 4.5
Kidnapped: Elizabeth SmartRated ★ 4.0
ElleRated ★ 4.5
Rye LaneRated ★ 4.5
NightbitchRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Evil Influencer: The Jodi Hildebrandt StoryRated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Dating AmberRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.5
Young Royals ForeverRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0