Movies
Ratings
628
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Number OneRated ★ 1.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5- HumintRated ★ 1.5
Project YRated ★ 0.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5
The People UpstairsRated ★ 0.5
SiratRated ★ 4.5
People We Meet on VacationRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.0- Love BaristaRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0