Movies
Ratings
11
Poor ThingsRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 5.0