Movies
Ratings
65
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0