Movies
Ratings
26
HarrietRated ★ 4.0
CatsRated ★ 0.5
Uncut GemsRated ★ 1.5
Spies in DisguiseRated ★ 5.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0