Series
Ratings
94
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
HeroRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 4.5- DamoRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0