Movies
Ratings
228
MemoryRated ★ 5.0
The Social DilemmaRated ★ 4.5
Becoming Who I WasRated ★ 5.0
28 DaysRated ★ 5.0
All About SteveRated ★ 5.0
Tori and LokitaRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 4.5
Ms. ApocalypseRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
DaisyRated ★ 4.5
TrainwreckRated ★ 4.5
The WonderRated ★ 4.0
DelicacyRated ★ 4.5
My LoveRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0