Titles you rated
One OutsRated ★ 4.0
H2Rated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 2.5