Series
Ratings
64- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5