Movies
Ratings
103
The Way HomeRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5