Movies
Ratings
36
LeonRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
1408Rated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The PatriotRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
The RockRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The WarriorRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0