Titles you rated
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Woman on the BeachRated ★ 3.5
Non-fiction DiaryRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 5.0
The Secret in Their EyesRated ★ 4.5
TruthRated ★ 3.5
SEWOL: Years in the WindRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 3.5
Wag the DogRated ★ 4.0
Pelle the ConquerorRated ★ 4.0
The Old GardenRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5