Titles you rated
My Stepmother is an AlienRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Love on DeliveryRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0