Movies
Ratings
173
I Am SamRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5